Сет мебел за бања Venna 65

11.910 ден

Шифра: 6235, 6253, 6254 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

65x45x60 cm

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Venna 65”