Страничен елемент Vega

8.100 ден

Карактеристики

Димензија

35x31x140cm

Колекција

Vega

Потекло

Турција

Состав

MDF

Боја

Бела

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Страничен елемент Vega”