Сет мебел за бања Ukra 65 бел

9.720 ден

Шифра: 9383.9382.9381. Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

65x45xH60cm

Колекција

Ukra

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Ukra 65 бел”