Сет мебел за бања Ukra 65 бел

8.150 ден

Шифра: 9383.9382.9381. Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

65x45xH60cm

Колекција

Ukra

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Ukra 65 бел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *