Сет мебел за бања Ukra 55 бел

8.780 ден

Шифра: 9385.9384.9386 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

55x45xH60cm

Колекција

Ukra

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Ukra 55 бел”