Сет мебел за бања Venna 55

10.800 ден

Шифра: 1112,1113,1072 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

55х45х60cm

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Venna 55”