Страничен елемент Ukra

7.700 ден

Карактеристики

Димензија

35x31x140cm

Колекција

Ukra

Потекло

Турција

Состав

MDF

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Страничен елемент Ukra”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *