Сет мебел за бања Daisy 120

31.200 ден

Во цената се вклучени елемент со мијалник и огледало.

Шифра: 9444.9443.9445 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

54x120xH37cm

Колекција

Daisy

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Daisy 120”