Сет мебел за бања Mona 65 kece

13.000 ден

Шифра: 1627,1508,9380 Категорија

Карактеристики

Димензија

65 cm

Состав

Mdf, керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Mona 65 kece”