Сет мебел за бања Sofia 80 sardinia

15.700 ден

Шифра: 4399.4390.4403 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Зелена

Димензија

45x80xH55cm

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Sofia 80 sardinia”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *