Попуст!

Клима уред Favorit Inverter Nordic 5,5kw 18000BTU -20 C

29.300 ден

Количините се ограничени!

Гаранција 5 години!

Карактеристики

Моќност

5.5kw

Моќност btu

18000

Капацитет на ладење

5.28kw

Капацитет на греење

5.72kw

Проток на воздух

850m3

Одвлажнување

2l

Работна температура

од -20С° до+46С°

Димензии на надворешна единица

103.5X68.2X41.5cm

Tежина на внатрешна единица

11.6kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Клима уред Favorit Inverter Nordic 5,5kw 18000BTU -20 C”