Попуст!

Клима уред Favorit Inverter 3,5kw 12000BTU Wi-fi

21.600 ден

Количините се ограничени!

Гаранција 5 години!

Карактеристики

Моќност

3,5kw

Моќност btu

12000

Капацитет на ладење

3,52kw

Капацитет на греење

3,81kw

Проток на воздух

600m3

Одвлажнување

1,2l

Работна температура

од -15С° до+45С°

Димензии на надворешна единица

1,5X53,2X30cm

Tежина на внатрешна единица

82,2X28,1X19cm

Филтер

Wi -fi

Тајмер

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Клима уред Favorit Inverter 3,5kw 12000BTU Wi-fi”