Попуст!

Клима уред Favorit Inverter 7kw 24000BTU Wi-fi

36.000 ден

Количините се ограничени!

Гаранција 5 години!

Карактеристики

Моќност

7kw

Моќност btu

24000

Капацитет на ладење

6,74kw

Капацитет на греење

7,04kw

Проток на воздух

800m3

Одвлажнување

2,5l

Работна температура

од -15С° до+46С°

Компресор

LG

Димензии на надворешна единица

100,9X63,8X36,4cm

Димензии на внатрешна единица

105,3X32,3X23,3cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Клима уред Favorit Inverter 7kw 24000BTU Wi-fi”