Попуст!

Клима уред Gree Inverter Fairy Premium 3.5KW GWH12ACC-IU

29.999 ден

Акцијата завршува за
08 денови 14 часови 09 минути 56 секунди

Карактеристики

Енергетска класа ладење

А++

Енергетска класа греење

А+,А+++

Моќност

3,5KW

Моќност (btu)

12000

Капацитет на ладење

3,51KW

Капацитет на греење

3,81KW

Потрошувачка ладење

0,962W

Потрошувачка греење

0,953W

Проток на воздух

700m3

Одвлажнување

1,2l

Работна температура

од -25C до+50C

Препорачана површина

40m2

Грејач на надв. единица

Компресор, Кондензат

Smart

Wi-Fi сериски

Технологија

Инвертер

Тежина надв. единица

24,5kg

Димензии на надв. единица

73,2х55,5х33cm

Тежина на внатр. единица

11kg

Димении на внатр. единица

88,9х29,4х21,2cm

Звучен притисок

26db

Гаранција

10год.

Филтри

Плазма филтер, филтер за прашина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Клима уред Gree Inverter Fairy Premium 3.5KW GWH12ACC-IU”

Можеби ќе ви се допадне и...