Kapitan Moderno Дозер за течен сапун 28.01.66

1.780 ден

Карактеристики

Колекција

Moderno

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс/Стакло

Завршна обработка

Бел мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Дозер за течен сапун 28.01.66”