Sukar Line 2 Cube Grate линиски сифон 600 mm

3.420 ден

H 9cm

Карактеристики

Димензија

60 cm

Потекло

Турција

Производител

Sukar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Sukar Line 2 Cube Grate линиски сифон 600 mm”