Eff. Алум. преодна лајсна А56/26mm/ инокс

360 ден

Карактеристики

Димензија

2,5 m

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. преодна лајсна А56/26mm/ инокс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *