Алуминиумска преодна лајсна А55/18mm/Сребро ел. пол.

360 ден

Единечна мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.5m

Завршна обработка

Електорполиран алуминиум

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Алуминиумска преодна лајсна А55/18mm/Сребро ел. пол.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *