Eff. Алум. преодна лајсна А08 /35mm/ шампањ

660 ден

Единечна мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-шампањ

Производител

Effector

Потекло

Полска

Состав

метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. преодна лајсна А08 /35mm/ шампањ”