Алуминиумска преодна лајсна А03

380 ден

Единечна мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-шампањ

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Алуминиумска преодна лајсна А03”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *