Eff. Алум. преодна лајсна А64/40mm/Даб јасен

890 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Даб

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. преодна лајсна А64/40mm/Даб јасен”