Алуминиумска преодна лајсна А54/13mm/Инокс ефект

180 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.5m

Завршна обработка

Инокс ефект

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Алуминиумска преодна лајсна А54/13mm/Инокс ефект”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *