Eff. Алум. преодна лајсна А55/18mm/Инокс

360 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.5m

Завршна обработка

Инокс ефект

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. преодна лајсна А55/18mm/Инокс”