Плочки CSA Newdeco pall. light 90×90 2кл.

1.300 ден

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

90×90 cm

Колекција

Newdeco

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1,62m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки CSA Newdeco pall. light 90×90 2кл.”