Попуст!

CSA Bianco Calacatta 25×75

1.144 ден

  • Единица мерка m2
  • Цената е Франко Куманово

Карактеристики

Димензија

25×75 cm

Пакување во кутија

1.13m²

Колекција

Inspire

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Тежина

20kg/пакување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “CSA Bianco Calacatta 25×75”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *