Плочки CSA Bianco Calacatta 45×45

1.510 ден

  • Единица мерка m2
  • Цената е Франко Куманово

Карактеристики

Димензија

45x45cm

Пакување во кутија

1.22 m2

Колекција

Inspire

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Тежина

26.8kg/пакување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки CSA Bianco Calacatta 45×45”