CSA Covelano White 90×90 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

90×90 cm

Колекција

Pure Marble

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување во кутија

1.62m²

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

35.6 kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Covelano White 90×90 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *