Stone Master Odessa Graphite Вештачки камен

1.600 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

18 / 24,5 / 32,5 / 39,5x9cm

Колекција

Odessa

Пакување

0,52m2

Потекло

Полска

Производител

Stone Master

Состав

гипс, цемент

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Odessa Graphite Вештачки камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *