Stone Master Barceloneta Graphite Вештачки камен

1.200 ден

Карактеристики

Димензија

36,5×9,3cm

Колекција

Barcelonetta

Пакување

0.41m2

Потекло

Полска

Производител

Ideal Standard

Состав

гипс, цемент

Употреба

Внатрешна/Надворешна/Ѕид

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Barceloneta Graphite Вештачки камен”