Stone Master Borgo Graphite Вештачки камен

1.980 ден

Карактеристики

Димензија

37x12cm

Колекција

Borgo

Пакување

0,53m2

Потекло

Полска

Производител

Stone Master

Состав

гипс, цемент

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Borgo Graphite Вештачки камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *