Сет мебел за бања Elisse 95

33.200 ден

Шифра: 6258.6257.6323 Категорија

Карактеристики

Димензија

95x55x75cm

Состав

MDF, керамика,

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Elisse 95”