Сет мебел за бања Sofia 65 sardinia

13.500 ден

Шифра: 4387.4386.4388 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Зелена

Димензија

65x45xH55cm

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Sofia 65 sardinia”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *