Сет мебел за бања Sofia 65 sardinia

15.050 ден

Шифра: 4387.4386.4388 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Зелена

Димензија

65x45xH55cm

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Sofia 65 sardinia”