Quarter Надграден мијалник 70RO23045

3.500 ден

Шифра: 1926 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

45х12cm

Колекција

Round Line

Потекло

Турција

Производител

Quarter

Состав

керамика

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Quarter Надграден мијалник 70RO23045”