Quarter Мијалник 70SM23055

4.050 ден

Шифра: 2081 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

55x42x11cm

Колекција

Smooth line

Потекло

Турција

Производител

Quarter

Состав

керамика

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Quarter Мијалник 70SM23055”