Quarter Мијалник 70RL23060

4.200 ден

Шифра: 2191 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

60х42х11cm

Потекло

Турција

Производител

Quarter

Состав

керамика

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Quarter Мијалник 70RL23060”