Quarter Мијалник 70RL23051

4.050 ден

Шифра: 2164 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

50х35х11cm

Потекло

Турција

Производител

Quarter

Состав

керамика

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Quarter Мијалник 70RL23051”