Quarter Мијалник 70SM23052

4.050 ден

Шифра: 2006 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

52х40х11.5cm

Колекција

Smooth line

Потекло

Турција

Производител

Quarter

Состав

керамика

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Quarter Мијалник 70SM23052”