Ideal Standard Tessi T351001 Мијалник 60 cm

8.250 ден

Шифра: 1707 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

60cm

Колекција

Tessi

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tessi T351001 Мијалник 60 cm”