Fayans Happy smart 550 мијалник WQ8A05800000F3

2.700 ден

Шифра: 40318 Категории: , , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

550x450x17 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

13,2 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Happy smart 550 мијалник WQ8A05800000F3”

Можеби ќе ви се допадне и...