Fayans Happy smart получизма H8195760000001

1.800 ден

Шифра: 40319 Категории: , , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

30х29х18 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

6,75 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Happy smart получизма H8195760000001”