Fayans Neo 600 мијалник H8103900001773

2.200 ден

Шифра: 5025 Категории: , , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

60х47 cm

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

14,5kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Neo 600 мијалник H8103900001773”