Fayans Neo 550 мијалник H8103900001773

2.050 ден

Шифра: 5020 Категории: , , ,

Опис

H8103910001773

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

55х44 cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

13,1 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Neo 550 мијалник H8103900001773”

Можеби ќе ви се допадне и...