Quarter Мијалник 70RL23050

3.900 ден

Шифра: 2180 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

50х35х11cm

Колекција

Rapid Line

Потекло

Турција

Производител

Quarter

Состав

керамика

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Quarter Мијалник 70RL23050”