Quarter Мијалник 70SM23062

4.180 ден

Шифра: 2032 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

62x40x11.5cm

Колекција

Smooth line

Потекло

Турција

Производител

Quarter

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Quarter Мијалник 70SM23062”