Quarter Надграден мијалник 70SM23072

4.180 ден

Шифра: 2115 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

72х46х11cm

Колекција

Smooth line

Потекло

Турција

Производител

Quarter

Состав

керамика

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Quarter Надграден мијалник 70SM23072”