Ideal Standard Ceraflex BC130AA Батерија за кујна

3.770 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraflex

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraflex BC130AA Батерија за кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *