Ideal Standard Ceraprint B5349AA Батерија за кујна

13.400 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraprint

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraprint B5349AA Батерија за кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *