Попуст!

Ideal Standard Ceraprint B5349AA Батерија за кујна со 3 црева

10.720 ден

Шифра: 7877 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraprint

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceraprint B5349AA Батерија за кујна со 3 црева”