Ideal Standard Retta B8986AA Батерија за кујна

9.860 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Retta

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Retta B8986AA Батерија за кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *