Progetto Огледало М032C 100×70

5.600 ден

Со врадено Led осветлување и можност за ротирање

Карактеристики

Димензија

100x70cm

Колекција

Agora

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало М032C 100×70”