Nexe Polet Капак за Ќерамида антрацит

300 ден

единица мерка -парче

Карактеристики

Димензија

19x39cm

Пакување

180 парчиња

Потекло

Србија

Производител

Nexe Polet

Тежина

2,65kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Nexe Polet Капак за Ќерамида антрацит”