Ideal Standard Eurovit R206601 чизма

2.000 ден

Шифра: 1735 Категории: , ,

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Eurovit R206601 чизма”